Domů / HRAČKY / Pro nejmenší / Láhve a misky

Hrneček s měkkým pitkem - červený a modrý


Žádné hodnocení. Kód: 3021600 Produktové číslo: 5903407216003
Dostupnost: SKLADEM (3 ks)
Zlevněno z 149 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 127 Kč , plus doprava
(127 Kč/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Hrneček s měkkým pitkem - červený a modrý

Hrníček s měkkým plastovým pítkem chrání citlivé dětské dásně před podrážděním. Gumové úchyty usnadňují držení hrníčku v dětských ručičkách. Objem 200ml.

Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte všechny rozmontované díly hrníčku (hrníček, víčko, pítko) v teplé vodě přípravkem určeným dětem, přelijte vařící vodou. Nepoužívejte v mikrovlné troubě. Můžete umývat v myčce nádobí. Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Dlouhodobé sání tekutin může způsobovat vady zubní skloviny. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Výrobek není hračka. Všechny díly hrníčku uchovávejte mimo dosah dítěte.

 

Hrníček s měkkým pítkem odpovídá požadavkům: Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků, Směrnici EU 90/128/EEC, 2002/72/EC a 2007/19/EC.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.